Parnter akcji "Przyjazna Szkoła"

Fotograf w przedszkolu

niedziela, 14 października 2018 13:30

Szanowni Rodzice!

22 października (poniedziałek)

w naszym przedszkolu gościł będzie fotograf,

który wykona dzieciom zdjęcia.

aparat-fotograficzny-ruchomy-obrazek-0029

Ogólnopolski konkurs fotograficzny

poniedziałek, 24 września 2018 16:30

Drodzy Rodzice,

gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM "JESTEM MAŁYM POLAKIEM". Konkurs organizowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców z całej Polski. Polega on na sfotografowaniu dziecka w kontekście symboliki narodowej (np. wyjątkowego przedmiotu, miejsca,  zdarzenia, uroczystości o charakterze patriotyczno – narodowym). Termin dostarczania prac - 19.10.2018r. Czekamy na Wasze fotografię !!!

Regulamin konkursu - pobierz >>

aparat-fotograficzny-ruchomy-obrazek-0008 aparat-fotograficzny-ruchomy-obrazek-0009

Podsumowanie akcji "Tacy sami" w drugim półroczu roku szkolnego 2017/2018

sobota, 22 września 2018 11:10

Podsumowanie akcji „Tacy Sami”

We ubiegłym roku szkolnym 2017/2018 zachęcaliśmy Państwa do odkładania grosików do skarbonek, które miały być przeznaczone na pomoce dydaktyczne dla dzieci z różnymi dysfunkcjami rozwojowymi w ramach akcji „Tacy sami”. W drugim półroczu zebraliśmy 510 zł. Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji bardzo serdecznie dziękujemy, zachęcając jednocześnie do dalszego udziału, gdyż zbieranie grosików trwa nadal. Zakupione pomoce dydaktyczne pomogą dzieciom z różnymi problemami pokonywać trudności i wyrównywać w miarę możliwości dysharmonie rozwojowe.  Zbierając grosiki Państwo również mają w tym swój ogromny udział ! Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy!

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Copyright © 2018 Przedszkole Pod Dębem.