Parnter akcji "Przyjazna Szkoła"

Życzenia wakacyjne

środa, 20 czerwca 2018 19:41

Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzymy wszystkim przedszkolakom bezpiecznego i  słonecznego wypoczynku, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola:)

Pani Dyrektor Renata Matelska

wraz z pracownikami

Znalezione obrazy dla zapytania darmowy obrazek słońce

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego EGZOTYCZNE DRZEWO OWOCOWE

niedziela, 17 czerwca 2018 19:19

W ramach przedsięwzięcia BORECKA TROPICAL ISLAND ogłoszony został konkurs plastyczny skierowany do klas i grup gminnych placówek oświatowych. Zadaniem uczestników było wykonanie przestrzennego EGZOTYCZNEGO DRZEWKA OWOCOWEGO. Z radością informujemy, że wyróżnienie w konkursie otrzymała grupa "Motylki" z naszego przedszkola , której wychowawcą jest Pani Karolina Szperlik,

Gratulujemy !!!

PODZIĘKOWANIE

poniedziałek, 11 czerwca 2018 17:46

Dyrektor Przedszkola w imieniu całej społeczności przedszkolnej składa podziękowania Pani Iwonie Latosińkiej oraz Pani Eugenii Gruchalskiej za nieodpłatne uszycie bocianów do dekoracji szatni.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Copyright © 2018 Przedszkole Pod Dębem.