Licznik

Odsłon : 313667

 

 

Facebook

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola

Szanowni Rodzice

W holu przedszkola została wywieszona lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2019/2020. Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola, na przyszły rok szkolny, jest jeszcze podpisanie Potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola, które można pobrać ze strony internetowej (w aktualnościach, w informacji o naborze dzieci na rok szkolny 2019/2020) bądź z sekretariatu i dostarczyć do przedszkola w terminie od 5 marca do 11 marca 2019 r. Na podstawie złożonego ww. dokumentu, kandydat zostanie dopiero przyjęty do przedszkola. Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych zostanie wywieszona 11 marca br.

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO