Licznik

Odsłon : 338575

 

 

Facebook

„Małe i duże – co? Wakacyjne podróże!”

 

Wakacje…! Każdy bez względu na wiek czeka na nie z utęsknieniem. Jednak wakacje to również czas wielu zagrożeń. Aby niemiłe „niespodzianki” ominąć szerokim łukiem warto wiedzieć jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie letnich ferii. Właśnie naprzeciw takim potrzebom wychodzi projekt „Bezpieczne dziecko”, realizowany dzięki dofinansowaniu przyznanym w ramach konkursu grantowego „Działaj lokalnie”.

Dzięki niemu 14 czerwca 2019 r. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu w każdej z grup przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznych zachowań w czasie letniego wypoczynku ( w domu, w lesie, nad wodą i na wsi). Dzieci zostały uwrażliwione na zachowanie szczególnej ostrożności podczas przechodzenia przez jezdnię, jak również podczas jazdy na rowerze. Dla rodziców przygotowano broszury informacyjne „ABC bezpiecznych wakacji”. Mamy nadzieję, że przedwakacyjne spotkanie z policjantami uchroni dzieci przed zagrożeniami i pozwoli bezpiecznie spędzić wakacyjny czas.

 

 

 

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO