Licznik

Odsłon : 313642

 

 

Facebook

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Szanowni Rodzice

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie ekologicznym i edukacyjnym „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”, którego celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży w wieku przedszkolnym i szkolnym do promowania zachowań proekologicznych oraz podnoszenia świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Zbiórka elektrośmieci odbędzie się w terminie od 18.11 do 06.12.2019 r., jednak ze względu na to, że przedszkole nie posiada odpowiednich warunków do przechowywania tak dużego sprzętu, będzie to wyznaczony jeden dzień. Dokładną datę podamy niezwłocznie po otrzymaniu informacji od organizatora. Już teraz mogą Państwo zastanowić się, czy zbędny sprzęt znajduje się w Państwa domach i przygotować do oddania.

Gorąco zachęcamy do udziału w akcji.

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO