Licznik

Odsłon : 313640

 

 

Facebook

Zakończenie projektu - PODZIĘKOWANIE

Szanowni Państwo,

z ogromną satysfakcją i wielką przyjemnością pragnę poinformować, że dobiegła końca realizacja projektu "Bezpieczne Dziecko" w ramach konkursu grantowego "Działaj Lokalnie 2019".

Zorganizowaliśmy wszystkie zaplanowane działania, skierowane zarówno do dzieci jak i dorosłej społeczności lokalnej. Za nami wycieczka do Remizy Strażackiej, spotkania z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu, akcja "Pierwsza pomoc dla dzieci", "Pierwsza pomoc dla dorosłych", prelekcja dla społeczności lokalnej "Bezpieczne dziecko w sieci", akcja "Bezpieczny maluch w drodze", Powiatowy Międzyprzedszkolny Quiz dla dzieci 6-letnich "Bądź bezpieczny w domu, przedszkolu i na podwórku".

Trwałym śladem działań projektowych jest zakup sprzętu sportowego, sygnalizatorów świetlnych, mat - przejście dla pieszych, fantoma Junior, puzzli przedstawiających znaki drogowe.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować realizatorom projektu p. Agnieszce Przybylak, p. Karolinie Szperlik, p. Agnieszce Hasińskiej oraz p. Jarosławowi Godniakowi za chęć dodatkowej pracy, za pomysłowość i zaangażowanie.

Dziękuję również p. Annie Majewskiej i p. Tomaszowi Szczepaniakowi - przedstawicielom Stowarzyszenia Borecki Lider Aktywności Społeczno-Kulturalnej "BLASK"; policjantom z  Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu; strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Borku Wlkp., a w szczególności p. Mateuszowi Kulińskiemu; Stowarzyszeniu "Dziecko"; Klubowi Sportowemu "Wisła", a w szczególności p. Tomaszowi Marszałkowi; ratownikowi medycznemu - p. Wojciechowi Moskalikowi; p. Leszkowi Matelskiemu, p. Pawłowi Szperlik; p. Tadeuszowi Demskiemu; p. Stanisławowi Tomczakowi oraz wszystkim innym osobom, które w jakikolwiek sposób wspierają nasze działania.

 

Dyrektor przedszkola

Renata Matelska

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO