Licznik

Odsłon : 325656

 

 

Facebook

Informacja dotycząca logopedii

Drodzy Rodzice, kochane Dzieciaki

W związku z przedłużającym się czasem naszej nieobecności w przedszkolu i brakiem możliwości prowadzenia zajęć w gabinecie logopedy, nasze zajęcia muszą odbywać  się online. Zajęcia te są specyficzne. Żebym mogła udzielić dalszych wskazówek oraz zaproponować kolejne ćwiczenia muszę usłyszeć i zobaczyć poziom opanowania ćwiczeń z ostatnich zajęć. Zatem będzie potrzebny odpowiedni komunikator. Wiem, że część z Państwa pracuje, a dzieci same nie poradzą sobie ze skontaktowaniem się ze mną, dlatego zmieniłam godziny swojej pracy. Od poniedziałku będę na Państwa i dzieci czekać w godzinach od 10:00 do 13:00 oraz od 14:00 do17:00. Do dyspozycji będzie S WhatsApp, Facebook oraz Office 365 (może być przez konto starszego brata/siostry). Proszę o kontakt w dniu, w którym dzieci mają ze mną zajęcia. Nie narzucam konkretnej godziny, bo to chyba niemożliwe. Jeśli nie odbiorę  od razu to będzie znaczyć, że rozmawiam z kimś innym na innym komunikatorze. Proszę próbować drugi raz, lub czekać aż oddzwonię.  Zobaczymy w tym tygodniu czy nam się uda. Mam nadzieję, że tak. Nie będą to normalne zajęcia, gdyż nie będziemy mieli możliwości wykonać ćwiczeń oddechowych czy zagrać w różne gry utrwalające głoski, ale sama mocno zmieniona forma zajęć może być na swój sposób atrakcyjna dla dzieci. Wiem, że utrwalanie prawidłowej wymowy bywa nużące, szczególnie jeśli trzeba powtarzać te same wyrazy czy teksty, dlatego proponuję skorzystać z podanych niżej linków, na których można znaleźć ćwiczenia online, ćwiczenia do wydrukowania i dużo ciekawych pomysłów na zabawy logopedyczne w domu.

www.logofigle.pl

www.mimowa.pl

www.logotorpeda.com

www.logozabawy.pl

www.Domologo.pl

Proszę mnie szukać:

Facebook – Katarzyna Leopold

WhatsApp      605592743

Office 365 – Katarzyna Leopold

Do zobaczenia /usłyszenia od poniedziałku do piątku.

Katarzyna Leopold

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO