Licznik

Odsłon : 324655

 

 

Facebook

Szanowni Rodzice!

Szanowni Rodzice!

Już wiadomo, że po świętach nie wrócimy do przedszkola. Do 26 kwietnia br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty – to przepis ujęty w podpisanym wczoraj, 9 kwietnia br. rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

Bardzo troszczymy  się zarówno o Wasze dzieci  jak i o Was.

Dołożymy  wszelkich starań, aby wzajemnie się wspierać i szukać  różnych rozwiązań na sytuacje problemowe.

Dalej będziemy pracować  w sposób, jaki wspólnie z wychowawcami ustaliliście na swoich  grupach. Nauczyciele w dalszym ciągu będą zamieszczać propozycje różnych materiałów  (zadań, zabaw, prac plastycznych, piosenek czy układów tanecznych) i możliwych formach ich realizacji przez dziecko w domu. Chętnych Rodziców, którzy skorzystają z naszych propozycji pracy z dzieckiem zachęcamy do dalszego przesyłania zdjęć czy filmików do wychowawców na utworzonych grupach.

Zapraszam również do kontaktu e-mail lub telefonicznego ze mną w razie zaistniałej potrzeby ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub 655176601, 604446925).

O dalszych decyzjach lub zmianach dotyczących funkcjonowania przedszkola będę Państwa informowała na bieżąco.

Życzę wszystkim zdrowia i wytrwałości.

Renata Matelska – dyrektor przedszkola

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO