Licznik

Odsłon : 325681

 

 

Facebook

Ważna informacja dla rodziców

Szanowni Rodzice,

uprzejmie informuję, że mimo dopuszczenia od 6 maja br. możliwości otwarcia przedszkoli i żłobków, nasze przedszkole nadal będzie pracować na odległość, ze względu na przyrost przypadków zachorowań, a co za tym idzie na podwyższone ryzyko ekspozycji na czynniki chorobotwórcze zarówno podopiecznych jak i personelu. Ponadto nie jesteśmy w stanie, w tak krótkim czasie, dostosować się do wytycznych opublikowanych przez GIS, MZ i MEN na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-dla-przedszkoli. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z nimi. 

O wszelkich podjętych decyzjach będziemy Państwa informować na bieżąco na stronie internetowej przedszkola.

PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM!!!

 

Renata Matelska – dyrektor przedszkola

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO