Licznik

Odsłon : 325692

 

 

Facebook

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice,

uprzejmie informuję, że w związku z tym, iż niektórzy z Państwa zapisują dzieci na całe wakacje, ponieważ nie wiedzą jeszcze w jakim czasie będą mieli urlop, a tym samym blokują możliwość wysłania nauczycieli na urlopy, na tę chwilę ustalam organizację na dwie grupy na okres maj - czerwiec. Tylko te miesiące proszę uwzględnić w oświadczeniu. W lipcu (01.07 - 31.07) i sierpniu (03.08 - 30.08) przedszkole będzie czynne, dziecko będzie musiało przejść rekrutację.  W lipcu planuję otwarcie dwóch grup, a w sierpniu jednej ze względu na to iż nauczyciele muszą wykorzystać urlopy. 31 sierpnia przedszkole będzie zamknięte. W tym dniu nastąpi przygotowanie placówki do rozpoczęcia nowego roku.

Sytuacja może się jednak zmienić, jeśli zmienią się przepisy. Będziemy Pąństwa na bieżąco informować.

 

Renata Matelska - dyrektor przedszkola

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO