Licznik

Odsłon : 325695

 

 

Facebook

Informacja dla rodziców dzieci korzystających z pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Drodzy Rodzice,

od 01 czerwca br. dopuszcza się możliwość realizacji zajęć z pomocy psychologiczno-pedagogicznej (logopedyczne, rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne) w przedszkolu, mimo iż dziecko obecnie nie jest zapisane do przedszkola. Zwracam się z prośbą do Rodziców dzieci zapisanych na ww. zajęcia o zadeklarowanie, czy wybieracie Państwo zajęcia w formie zdalnej (jak do tej pory), czy wolelibyście przysłać dzieci na te zajęcia do przedszkola?. Proszę o przesłanie informacji do piątku (29.05) do godziny 15.30 do nauczyciela prowadzącego dane zajęcia (p. Alina Szczepaniak, p. Katarzyna Leopold). Godziny zajęć stacjonarnych zostaną ustalone indywidualnie po deklaracji i będą dostosowane do organizacji pracy nauczycieli.

 

Od piątku 29.05 br. do odwołania nie będzie zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, ani w przedszkolu, ani w formie zdalnej.

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO