Licznik

Odsłon : 325660

 

 

Facebook

ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY

Szanowni Rodzice,

od jutra tj. 04 czerwca do 10 czerwca br. do godziny 15.30 można zgłaszać dzieci na dyżur wakacyjny (od 1 lipca do 28 sierpnia br.) W lipcu będą uruchomione 2 grupy, natomiast w sierpniu jedna. Dziecko zgłaszamy poprzez wypełnienie Karty zgłoszenia na dyżur wakacyjny, którą należy pobrać ze strony internetowej pobierz >> bądź ze sekretariatu i dostarczyć osobiście do sekretariatu przedszkola w godzinach 7.00 - 15.30. W zgłoszeniu należy podać dokładnie dni, w które dziecko będzie uczęszczać na dyżur. Rodzice dzieci, które zostaną przyjęte (a nie uczęszczały do przedszkola w maju lub w czerwcu) zobowiązani są do zapoznania się z Procedurą funkcjonowania PS „Pod Dębem” w Karolewie w czasie pandemii COVID-19 pobierz >> oraz podpisania Oświadczenia pobierz >> i dostarczenie do przedszkola w pierwszym dniu obecności dziecka.

W pierwszej kolejności na dyżur wakacyjny przyjęte zostaną dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu (dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID 19). Ponadto dodatkowym kryterium będzie kolejność wpływu zgłoszeń (dzień i godzina), ze względu na ograniczoną liczbę dzieci.

 

 

Renata Matelska - Dyrektor przedszkola

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO