Sukces!

Grupa "Jeżyki" wraz z Panią Agnieszką Hasińską i Panią Lucyną Ptak brała udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Las, dwa, trzy - matematyczne przygody wśród przyrody". Projekt trwał od 01.10.2019 do 29.05.2020 a jednym z celów było nabywanie wiadomości i umiejętności matematycznych poprzez działania blisko przyrody. Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała Certyfikat za aktywny i twórczy udział placówki w projekcie. Także nauczycielki otrzymały certyfikaty, a każde dziecko z grupy "Jeżyki" otrzymało dyplom. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Sprawozdanie z projektu wraz ze zdjęciami można obejrzeć na stronie internetowej przedszkola w zakładce "Innowacje i projekty".