Licznik

Odsłon : 227089

 

 

Facebook

Parnter akcji "Przyjazna Szkoła"

1% podatku dla naszego przedszkola

Szanowni Państwo!

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich Rodziców i zaprzyjaźnionych osób o przekazanie 1% podatku dochodowego dla naszego przedszkola. Poszukując różnych źródeł wsparcia finansowego dla rozwoju przedszkola, kontynuujemy współpracę ze Stowarzyszeniem "Przyjazna Szkoła", umożliwiającą przeprowadzenie akcji 1% podatku dla naszego przedszkola. Procedura jest prosta. Wystarczy wypełniając PIT, w rubryce dotyczącej przekazania podatku, wpisać numer KRS 0000031762 (cel szczegółowy: 500000050747, Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" w Karolewie). Więcej informacji można uzyskać u pracowników przedszkola.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w minionych latach przyłączyli się do akcji. W 2014 roku, za zebrane środki w kwocie 1100 zł zakupiliśmy stoliki dla dzieci. Teraz zbieramy na zabawki i pomoce dydaktyczne. Liczymy na Państwa zrozumienie i życzliwość.

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO