Licznik

Odsłon : 338693

 

 

Facebook

II Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej

W Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Borku Wielkopolskim, 13 listopada odbył się II Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej.Nasze przedszkole reprezentowało czworo małych solistów. Oliwia Piórek z piosenką „Pierwsza kadrowa", Franciszek Paradysz z piosenką „Polska", Michalina Szymańska z piosenką  „Na piastowskim szlaku” oraz Sandra Wachowska z piosenką „ Dzień dobry biały ptaku". W wydarzeniu wzięło udział jedenastu uczestników w dwóch kategoriach wiekowych. Nasi uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom wokalny.Oliwia Piórek zajęła  I miejsce, Franciszek Paradysz zajął III miejsce.  Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami oraz gromkimi brawami. Życzymy dzieciom, aby ich talenty były wszechstronnie rozwijane i pielęgnowane. Gratulujemy!

 

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO