Parnter akcji "Przyjazna Szkoła"

VIII GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "W ŚWIECIE PRZYRODY"

16 maja 2018 roku w naszej placówce odbył się VIII Gminny Konkurs Recytatorski "W świecie przyrody".

Dzieci z rocznika 2011 i 2012 pięknie recytowały wybrane wiersze. Jury w składzie: Pani Marlena Kowalska - dyrektor Biblioteki Miejskiej w Borku Wlkp., Pani Agnieszka Nawrocka - nauczyciel Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Borku Wlkp., oraz Pani Renata Talarska - bibliotekarka Zespołu Szkół w Borku Wlkp. wybrały następujących laureatów:

kategoria 2012

I miejsce Aleksandra Pierzchała "Motylki" Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" w Karolewie

II miejsce Magdalena Grzemska "Smerfy" Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borku Wlkp.

III miejsce Antoni Staszewski - Przedszkole Zimnowoda

kategoria 2011

I miejsce Amelia Łuczak "Smerfy" Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borku Wlkp.

II miejsce Eliza Szymczak Zespół Szkolno - Przedszkolny oddział w Wycisłowie

III miejsce Franciszek Janowski Przedszkole Zimnowoda

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom :-). Dziękujemy serdecznie Urzędowi Miejskiemu w Borku Wlkp.. oraz sponsorom za możliwość zorganizowania konkursu.

Copyright © 2018 Przedszkole Pod Dębem.