Licznik

Odsłon : 261490

 

 

Facebook

MAMA,TATA,JA I PRZEDSZKOLE

27 maja 2018 roku w naszym przedszkolu odbył się Festyn Dziecięcy. Program artystyczny przygotowany z tej okazji odbył się pod hasłem "Nie ma jak rodzinka". Dzieci z poszczególnych grup zatańczyły i zaśpiewały dla mamy, taty, dla całej rodziny i dla wszystkich dzieci. Na koniec z okazji przypadającego 26 maja Dnia Matki przedszkolacy wręczyli swoim ukochanym mamusiom kolorowe torby z upominkiem w środku. Na festynie nie zabrakło także zacnych gości, którzy wspólnie z rodzinami dzieci oglądali występy. Na imprezie było wiele atrakcji: zamki dmuchane, rzut lotką, strzelanie z wiatrówki, losy, kawiarenka. Dzieci zabawiali animatorzy. Podczas festynu rostrzygnięto Gminny Konkurs Plastyczny "Radosne zabawy przedszkolaka" pod patronatem Burmistrza Borku Wlkp. Oto wyniki:

I miejsce Szymon Danek  - "Pszczółki" Przdszkole Samorządowe "Pod Dębem" w Karolewie

II miejsce Ewa Mazur

III miejsce Adrian Bonawenturczyk

Wyróżnienie: Gabriela Janicka, Łukasz Cieślak, Eliza Szymczak.

Serdeczne gratulacje :-).

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO