Licznik

Odsłon : 323022

 

 

Facebook

Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Dzieci w naszym przedszkolu są bardzo rozśpiewane. Wiele z nich to prawdziwe muzyczne talenty. Dlatego każdego roku organizujemy Festiwal Piosenki Przedszkolnej. W tym roku również taki festiwal się odbył. Z każdej grupy wzięło udział troje przedstawicieli, którzy zostali wybrani w grupowych eliminacjach.

 

W Jury zasiedli:  dyrektor Pani Renata Matelska, Pani Katarzyna Leopold oraz Pani Ilona Mazurkiewicz. Wszystkie dzieci śpiewały pięknie, dlatego Jury bardzo długo obradowało zanim ogłosiło laureatów. Najpiękniej zaśpiewali:

I miejsce Oliwia Piórek (Pszczółki) z piosenką "Kochaj czworonogi"

II miejsce Ania Witczak (Biedronki) z piosenką "Puszek okruszek"

III miejsce  Jan Adamiak( Motylki) z piosenką " Ufoludki".

Jury wyróżniło jeszcze dwie piosenki:

Amelia Zajdler (Motylki) z piosenką "Ciotka Klotka"

Kornelia Woźniak (Żabki) z piosenką "Nie chcę Cię znać"

Dwoje pierwszych zwycięzców pojedzie na Powiatowy Konkurs Piosenki do Krobi. Trzymajmy za nich kciuki !!

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO