Licznik

Odsłon : 325523

 

 

Facebook

XXI FESTYN PRZEDSZKOLNY

26 maja 2019 roku odbył się XXI Festyn Przedszkolny Mama, tata, ja i przedszkole pod hasłem "W świecie bajek".

Dzieci zaprezentowały swoje zdolności podczas występów. Żabki wcieliły się w role krasnoludków, Jeżyki zamieniły się w calineczki i elfy, Motylki zaprezentowały bajkę "Brzydkie kaczątko", Biedronki zatańczyły walca w nawiązaniu do bajki "Kopciuszek" a Pszczółki swoje zdolności aktorskie przedstawiły w bajce "Czerwony Kapturek". Po występach dzieci nastąpiło wręczenie nagród w Gminnym Konkursie Plastycznym pod patronatem Burmistrza Borku Wlkp. "Radosne i bezpieczne wakacje" zorganizowanym przez nasze nauczycielki. Na imprezie nie mogło także zabraknąć szanownych gości oraz rodziców i rodzin naszych przedszkolaków. Jednym z ważnych punktów było wręczenie Statuetki Przedszkola, które w tym roku otrzymali: Pan Leszek Matelski, Pan Robert Rzepka oraz instytucja MGOK w Borku Wlkp. Podczas całego festynu na dzieci czekało wiele atrakcji: malowanie twarzy, sensoplastyka, konkurencje sportowe, loteria fantowa, rzut lotką, strzelanie z broni pneumatycznej i inne. Ponadto dzieci zabawiała grupa artystyczna BONSAI z animacją "Koncert jak z bajki".

 

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO