Licznik

Odsłon : 325523

 

 

Facebook

Dzień Dziecka

31 maja br. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Dziecka. Najpierw dzieci z kółka artystycznego zaprezentowały swoje zdolności w przedstawieniu pod tytułem "Bal w kurniku".

Następnie Pani Renata Matelska wraz z zaproszonymi gośćmi: Panem Januszem Sikorą - wicestarostą Powiatu Gostyńskiego oraz Panem Komisarzem Krzysztofem Wróblewskim - I zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Gostyniu wręczyli nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem "Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112". Patronat nad konkursem objął Komendant Powiatowej Policji w Gostyniu. Po uroczystym wręczeniu wszystkie przedszkolaki przeszły w towarzystwie pięknych koni na boisku w Karolewie. Teren został udostępniony przez Sołtysa Pana Tomasza Marszałka. Dzieci spędziły wspaniały dzień dzięki zaproszonym gościom: strażacy, policjanci, żołnierze, woprowcy. Tata Basi Pan Jarosław Godniak przy współpracy z naszymi nauczycielkami przygotował piękne stoiska, gdzie dzieci mogły bliżej zapoznać się z osobami ratującymi innym życie. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM O DOBRYCH SERCACH, KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB PRZYCZYNILI SIĘ DO UŚMIECHU NASZYCH DZIECI W TYM WAŻNYM DLA NICH DNIU.

 

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO