Licznik

Odsłon : 325517

 

 

Facebook

Żegnaj przedszkole

19.06.2019r. grupa Pszczółki pożegnała się z przedszkolem recytując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc Poloneza.  Był to wyjątkowy występ, gdyż wywołał radość, uśmiech, zadumę, wzruszenie i łzy zarówno u wychowawcy, dzieci i rodziców.

Kolejna wyjątkowa grupa, wyjątkowe dzieci i wyjątkowi rodzice - żal się rozstawać. Na zakończenie tej wzruszającej uroczystości odbyło się wręczenie dzieciom przez panią dyrektor dyplomów ukończenia przedszkola oraz upominków. Również wyjątkowo aktywni rodzice otrzymali podziękowania za 4- letnią współpracę na rzecz całej placówki oraz naszej grupy. Uroczystość zakończyła się  w nietypowy sposób - słodkim poczęstunkiem w formie pikniku przygotowanym przez  rodziców. W imieniu p. dyrektor, p. Karoliny oraz wszystkich pracowników przedszkola składamy najlepsze życzenia naszym kochanym dzieciakom oraz ich rodzicom; przede wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji, samych szóstek i piątek i tego, by każdy spędzony dzień w szkole był dla was wspaniałą przygodą.

 

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO