Licznik

Odsłon : 240243

 

 

Facebook

Jubileusz 40-lecia istnienia przedszkola

11 czerwca 2017 roku nasze przedszkole obchodziło Jubileusz 40-lecia istnienia placówki.

Z tej okazji przygotowano uroczystość, na którą przybyli przedszkolacy z rodzinami, a także zacni goście, absolwenci przedszkola, byli pracownicy oraz przyjaciele naszej placówki. Nie zabrakło także prezentów oraz wielu atrakcji. Można było powspominać lata 70 w specjalnie przygotowanych namiotach na tą okazję. Był namiot ze wspomnieniami z PRL-u, pojazdy z tamtych czasów, a także specjalnie przygotowana na tą okazję prezentacja multimedialna oraz gazetka jubileuszowa. Ważnym punktem imprezy były także występy naszych milusińskich, którzy zaprezentowali tańce począwszy od lat 70 a skończywszy na czasach współczesnych. Dzieci świetnie się bawiły i korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji.

 

Podczas jubileuszu został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Najciekawszy zakątek mojej miejscowości". Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gostyniu. Wyniki były następujące:

I miejsce Oliwia Piórek - PS Karolew

II miejsce Filip Mazur - Wycisłowo

III miejsce Zosia Skorupka - PS Karolew

wyróżnienie Krystian Chojnacki - PS Karolew

wyróżnienie Bartłomiej Matuszak - PS Karolew

Rozstrzygnięto także Gminny Konkurs Plastyczny "Mama, tata, ja i przedszkole" pod patronatem Burmistrza Borku Wlkp. Wyniki były następujące:

I miejsce Gabriela Janicka - ZSP Borek Wlkp.

II miejsce Anna Wojciechowska - PS Karolew

III miejsce Natalia Wilczyńska - PS Karolew

wyróżnienia:

Maria Szadel - ZSP Borek Wlkp.

Julia Robak - ZSP Borek Wlkp.

Emilia Dopierała - PS Karolew

Tradycją festynu od kilku lat jest przyznawanie Statuetki Przyjaciela Przedszkola. W tym roku otrzymali ją: Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Borku Wlkp., Państwo Justyna i Roman Jędryczkowie oraz Państwo Patrycja i Mariusz Wira.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i dobrą zabawę :-)

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO