Biedronki

Siejemy rzeżuchę i zboże.

poniedziałek, 08 kwietnia 2019 18:50

Dzieci z grupy Biedronki z niecierpliwością czekają już na święta Wielkanocne. Postanowiły przygotować ozdoby świąteczne do sali i zgodnie z tradycją posiały rzeżuchę i zboże. Codziennie będą rośliny podlewały i bacznie obserwowały co się z nimi dzieje.

Gimnastyka Biedronek

poniedziałek, 08 kwietnia 2019 18:34

W zdrowym ciele zdrowy duch! Wiedzą o tym nawet dzieci. Dlatego Biedronki podczas zajęć gimnastycznych skorzystały z nowo zakupionego sprzętu, aby usprawniać swoje ciało. Wszystkim przedszkolakom zajęcia bardzo się podobały i pytały kiedy będzie następny raz:-)

Zajęcia otwarte

środa, 20 marca 2019 15:29

12.03.2019 r. w naszej sali zebrali się rodzice, aby wziąć udział w zajęciach otwartych. W tym dniu gościliśmy pielęgniarkę p. Monikę Gałczyńską. Dzieci brały udział w zajęciach o tematyce zdrowotnej w związku z przystąpieniem grupy „Biedronki” do programu Państwowej Inspekcji Sanitarnej pt. „Mamo, tato co Wy na to”.

«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.