Licznik

Odsłon : 240242

 

 

Facebook

Wycieczka do Urzędu Miejskiego

10 maja 2018 roku "Biedronki" wybrały się na wycieczkę do Urzędu Miejskiego w Borku Wlkp.

Pani Jolanta Chudzińska sekretarz Gminy oprowadziła nas po urzędzie i opowiedziała o pracy, którą wykonują urzędnicy. Dzieci dowiedziały się jakie sprawy można załatwić w tej jednostce i min. zobaczyły duże archiwum. Podczas pogadanki przeprowadzonej przez Pana Mirosława Twardowskiego dowiedziały się jak ważne jest dbanie o środowisko, segregowanie śmieci oraz dlaczego trzeba dbać o czyste powietrze. W urzędzie spotkaliśmy także Panią Kamilę Tomaszewską - mamę Dominiki oraz Pana Tomasza Marszałka - tatę Jędrka, który także opowiedział nam o swojej pracy. Natomiast od Pani Alicji Łopatki otrzymaliśmy plakietki związane ze 100 rocznicą odzyskania Niepodległości przez Polskę. Była to bardzo ciekawa i pełna wrażeń wycieczka. Dziękujemy wszystkim pracownikom za możliwość zwiedzenia Urzędu Miejskiego w Borku Wlkp.

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO