Licznik

Odsłon : 240251

 

 

Facebook

Powitanie Wiosny

21 marca 2018 roku wszystkie przedszkolaki wspólnie powitali wiosnę na sportowo.

Ważnym elementem dnia była także akcja Kolorowe skarpetki nie do pary. Wszystkie dzieci oraz wszystkie Panie z przedszkola miały w tym dniu założone dwie różne kolorowe skarpetki na symbol integracji z dziećmi z Zespołem Downa. To dla nich zaśpiewaliśmy głośno piosenkę i przesłaliśmy symboliczne serduszko. Później wszyscy wzięli udział w konkurencjach sportowych min. "Omiń kałuże", "Skaczące żabki", "Bocian szuka żaby". Były także zabawy ruchowe do piosenek wiosennych podczas których dzieci bawiły się doskonale. Na koniec wspólnie wykonaliśmy kolorową tęczę, a każdy przedszkolak dostał super kolorowankę.

 

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO