Licznik

Odsłon : 240259

 

 

Facebook

Imieniny Przedszkola

5 kwietnia 2018 roku dokładnie w Dzień Leśnika i Drzewiarza nasze przedszkole miało swoje święto. Już po raz 12 obchodziliśmy "Imieniny Przedszkola".

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pan Marek Rożek - Burmistrz Borku Wlkp., Pan Tomasz Miler - leśniczy Leśnictwa Stawiszyn, Pan Henryk Ordanik - Prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Przyrody "Borek", Pani Barbara Wawrzyniak - była dyrektor przedszkola i miłośniczka przyrody, Pan Robert Rzepka - pracownik leśny oraz Pani Karolina Piórek - przedstawiciel Rady Rodziców. Nie mogło także zabraknąć Pani Renaty Matelskiej - Dyrektor Przedszkola oraz wszystkich pracowników naszej placówki i przede wszystkim dzieci ze wszystkich grup. Milusińscy z grupy "Motylki" oraz "Biedronki" przygotowały z tej okazji przedstawienie "Królewna Śmieszka i Ekoludki". Dzieci przekazały za pomocą wierszyków i piosenek jak ważne jest dbanie o przyrodę. Podczas uroczystości ogłoszono także wyniki konkursu "Leśne pejzaże". Nagrodzone prace oprawione w ramki dostali zaproszeni goście na pamiątkę uroczystości i jako prezent od najmłodszych miłośników przyrody.

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO