Licznik

Odsłon : 325674

 

 

Facebook

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W naszym przedszkolu 2 kwietnia 2020 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

W akcie solidarności łączyliśmy się z wszystkimi dziećmi i osobami ze spektrum autyzmu. Naszym celem było przybliżenie Rodzicom i dzieciom czym jest autyzm i zaznaczenie obecności osób autystycznych w społeczeństwie. Świętowanie tak ważnego dnia odbyło się w nieco innej oprawie niż dotąd. Każdy w zaciszu swojego domu  miał okazję obejrzeć przygotowaną przez organizatorki prezentację. Była ona podzielona na część dla dzieci i dla rodziców. Zaangażowanie społeczności przedszkolnej przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Przedszkolaki wykonały zachwycające pracę- oczywiście w kolorze niebieskim. Dziękujemy Kochani!

 

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO