Licznik

Odsłon : 325675

 

 

Facebook

Dzień Strażaka

4 maja wszystkie przedszkolaki świętowały Dzień Strażaka. Dzięki pomocy strażakom z Karolewa, Borku, Gostynia, Poznania i pomocy Pani Romki - mamy Mieszka i Jagny udało się ten piękny dzień przygotować.

Dzieci mogły zapoznać się z wyglądem samochodu strażackiego, wzięły udział w gimnastyce strażackiej, wykonały zadania strażackie oraz usłyszały bajkę strażacką. Na koniec każdy mógł wykonać czapkę oraz pracę plastyczną z podziękowaniem i życzeniami dla strażaków. Dzięki współpracy rodziców i chęci przedszkolaków powstał filmik, który został wysłany dla zaprzyjaźnionych z nami strażaków :-). Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w ten piękny Dzień Strażaka.

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO