Licznik

Odsłon : 256107

 

 

Facebook

Otwarcie nowej części przedszkola

3 września 2017 roku uroczyście została otwarta nowa dobudowana część budynku przedszkola, w której znajdują się 3 nowe sale dydaktyczno-wychowawcze, szatnia, gabinet terapeutyczny, pokój socjalny oraz łazienki.

Uroczystego otwarcia dokonali Pani Renata Matelska - dyrektor przedszkola, Pan Marek Rożek - Burmistrz Borku Wlkp., Pani Magdalena Przybylak - przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miejskiej, Pani Justyna Jędryczka - przewodnicząca Rady Rodziców oraz przedstawicielka przedszkolaków Lena Jędryczka. Po otwarciu i poświęceniu przez proboszcza ks. Daniela Litkowskiego wszyscy chętni mogli zwiedzić przedszkole. Największe wrażenie na zwiedzających robiły przestronne, jasne i pachnące sale, duża szatnia oraz korytarz, a także odnowiona kuchnia, hol i gabinety. Niektórzy absolwenci przedszkola stwierdzili, że chętnie wróciliby do placówki tak pięknej i nowej. Mamy nadzieję, że naszym przedszkolakom miło będzie mijał czas a nauka oraz zabawa w nowych pomieszczeniach na długo pozostanie w pamięci.

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO