Informacja!

czwartek, 02 lipca 2020 20:25

W roku szkolnym 2019/2020 w ramach akcji "Tacy sami" uzbieraliśmy z grosików 559, 95 zł. Jak co roku zakupiliśmy pomoce dydaktyczne, dzięki którym dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi będą mogły lepiej się rozwijać. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji i zachęcamy do dalszego zbierania grosików :-).

Ważna informacja

poniedziałek, 29 czerwca 2020 11:59

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że do odwołania nie przyjmujemy makulatury. Nakrętki nadal można przynosić.

Dziękujemy :-).

piątek, 26 czerwca 2020 07:00

Kochani Rodzice Uśmiech

Dziękujemy za pomoc, zaangażowanie, pracę z dziećmi w naszym domowym przedszkolu. Dziękujemy także dziadkom oraz pozostałym osobom, które pomagały dzieciom w tym trudnym i innym dla nas czasie. Bez Was ta praca zdalna by się nie udała Uśmiech. Dzięki Wam dzieci mogły poznać różne treści programowe i mogły nauczyć się czegoś nowego lub utrwalić, to co umieją .

Życzymy Wam spokoju, zasłużonego wypoczynku oraz samych słonecznych dni Uśmiech.

Pozdrawiamy

Renata Matelska Dyrektor Przedszkola