Licznik

Odsłon : 261465

 

 

Facebook

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W listopadzie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia dzieci z grupy „Jeżyki” zabrały swoje misie na spacer edukacyjny do Biblioteki Publicznej w Borku Wlkp.

Przedszkolaki zwiedziły placówkę, z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególnie zainteresował ich dział dla najmłodszych. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. W trakcie pobytu w bibliotece, dzieci poznały prawdziwą historię Wojtka - niedźwiedzia, który był żołnierzem w Armii Andersa. „Jeżyki”  miło spędziły czas biorąc udział w zabawach przygotowanych przez Panie z bibliotekarki. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało misiowy upominek i zaproszenie do ponownego odwiedzenia Biblioteki.

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO