Licznik

Odsłon : 261487

 

 

Facebook

Spotkanie świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres roku. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym.

Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu. W tym wyjątkowym czasie dzieci z grupy „Jeżyki" zaprosiły rodziców do przedszkola na montaż słowno- muzyczny pt. „Anielski chór”. Spotkanie odbyło się dnia 18 grudnia 2018r. Przedszkolaki z wielkim przejęciem, najpiękniej jak umiały, dostarczając wszystkim gościom niezwykłych doznań i wzruszeń recytowały wiersze, śpiewały piosenki świąteczne oraz kolędy. Na zakończenie złożyliśmy sobie wszyscy życzenia, a dzieci otrzymały wspaniałe prezenty od długo wyczekiwanego gościa, czyli Gwiazdora. Czas upłynął w miłej, świątecznej atmosferze.

 

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO