Licznik

Odsłon : 338685

 

 

Facebook

Domowe Przedszkole Tydzień IX

W minionym tygodniu tematem głównym w grupie „Jeżyki” były zwierzęta egzotyczne.

Dzieciom bardzo spodobał się temat i z wielką chęcią brały udział w różnych zabawach i zadaniach. Przedszkolaki poznały zwierzęta oraz ich zwyczaje, dowiedziały się także co to jest Afryka oraz odbyły wirtualną wycieczkę do prawdziwego ZOO we Wrocławiu. Na podsumowanie tygodnia dowiedziały się, kto to jest weterynarz i czym się zajmuje. Dzięki propozycjom nauczycieli dzieci rozwinęły swoje zdolności w wielu umiejętnościach min. matematycznych, społecznych, poznawczych, fizycznych. Dziękujemy Jeżykom za tak liczny udział w Domowym Przedszkolu a Rodzicom dziękujemy za czas i zaangażowanie :-).

 

Pozdrawiamy

Agnieszka Hasińska

Ilona Mazurkiewicz

Lucyna Ptak

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO