Licznik

Odsłon : 338696

 

 

Facebook

Domowe przedszkole tydzień VII

W minionym tygodniu Motylki wyruszyły w podróż po Europie. Zwiedziły Hiszpanie, Włochy, Francje i Wielką Brytanie.

Z każdego Państwa „przywiozły pamiątki”. Z Hiszpanii dzieci wróciły z pięknymi wachlarzami i maskami. Z Włoch „przywiozły” smaczną pizzę, a inspirując się Francją i Wielką Brytanią, dzieci wykonały imponujące budowle wieży Eiffla i wspaniałe prace plastyczne nawiązujące do wieży zegarowej Big Ben. Życzymy wszystkim Motylkom żeby w przyszłości miały okazję zwiedzić te wszystkie piękne miejsca nie tylko wirtualnie. Gratulujemy dzieciom i rodzicom świetnych pomysłów i zaangażowania w realizacji proponowanych zadań.

 

Dziękujemy

Marta Borsuk,

Ilona Mazurkiewicz.

 

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO