Licznik

Odsłon : 240243

 

 

Facebook

Wizyta Policjantów

26 stycznia 2018 roku w przedszkolu gościli policjanci z Powiatowej Komendy Powiatowej w Gostyniu: starsza aspirant Pani Monika Curyk oraz starszy aspirant Jarosław Godniak.

Zaproszeni goście przeprowadzili pogadankę na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa. Dzieci dowiedziały się jak należy poruszać się po ulicy, komu nie wolno ufać, jak bezpiecznie bawić się.Przedszkolaki poznały także pozycję żółwika, która uchroni je przed atakiem psa. Milusińscy mieli także możliwość zobaczyć, a nawet przymierzyć strój policjanta, który chroni np. mecze podwyższonego ryzyka. Była to niesamowita frajda. Na koniec policjanci sprawdzili czy przedszkolaki potrafią przechodzić przez przejście dla pieszych. Dziękujemy za tak ważną pogadankę.

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO