Licznik

Odsłon : 261494

 

 

Facebook

Sportowe życie Jeżyka

We wrześniu 2018 roku w naszym przedszkolu gościł teatrzyk z przedstawieniem pt. „Sportowe życie jeżyka”.

Spektakl miał na celu propagowanie sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu.Dzieci poznały historię jeża Henia, który za bardzo nie przepadał za sportem, za to uwielbiał leniuchować. Kłócił się ze swoim kolegą jeżozwierzem Oli o to, które zwierzęta są bardziej sprawne: polskie czy afrykańskie. Aby to rozstrzygnąć postanowili zorganizować zawody sportowe. W biegu przełajowym wystąpili: przedstawicielka zagajnika Krowa Mania Malinowa i zawodniczka z ZOO Zebra Olissa. Inscenizacja była przezabawna, wesoła, a dodatkowo zachwycały kolorowe kostiumy aktorów. Przedstawienie bardzo nam się podobało. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły.

 

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO