Pszczółki

Warsztaty z Pierwszej Pomocy

poniedziałek, 30 września 2019 19:42

24 września w przedszkolu odbyły się warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dzięki projektowi „Bezpieczne Dziecko” realizowanego w ramach programu „Działaj lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy ze Stowarzyszeniem Dziecko. Dzięki projektowi wszystkie dzieci dowiedziały się jak należy zachować się w sytuacji zagrażającej życiu drugiego człowieka. Warsztaty zostały przeprowadzone przez ratowników medycznych, którzy pokazali czynności ratujące życie na fantomie junior zakupionym w ramach powyższego projektu.

Wizyta Sierżanta Pyrka

poniedziałek, 30 września 2019 18:29

25 września w ramach projektu „Bezpieczne Dziecko” odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu, którzy przybyli do naszego przedszkola z Sierżantem Pyrkiem. Sierżant przywitał się z każdą Pszczółką, a następnie obserwował jak dzieci pilnie uczą się przechodzić po pasach. Przedszkolacy poznawali zasady ruchu drogowego z wykorzystaniem specjalnych mat edukacyjnych oraz sygnalizatora zakupionych w ramach projektu.

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.