Licznik

Odsłon : 313647

 

 

Facebook

Wizyta w Urzędzie Miejskim

W poniedziałek 1 października grupa Pszczółki udała się do Urzędu Miejskiego w Borku Wielkopolskim. Wizyta rozpoczęła się od spaceru po Urzędzie i odwiedzin w kilku Referatach, gdzie młodzi mieszkańcy naszej gminy mogli zapoznać się z codzienną pracą urzędników. Kolejnym punktem zwiedzania Urzędu była wizyta w gabinecie Burmistrza.  Następnie Pani Jolanta Chudzińska - zastępca burmistrza Borku Wlkp. zaprezentowała dzieciom mechanizm zabytkowego zegara, znajdującego się w ratuszu. Wycieczka dostarczyła przedszkolakom wielu informacji na temat funkcjonowania najważniejszej instytucji działającej dla potrzeb mieszkańców naszej gminy. Serdecznie dziękujemy pracownikom Urzędu za miłe przyjęcie naszych przedszkolaków.

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO