Licznik

Odsłon : 269033

 

 

Facebook

Międzynarodowy Dzień Pizzy

9 lutego obchodzimy   Międzynarodowy Dzień Pizzy. Nie mogliśmy pominąć takiego święta, gdyż większość dorosłych i dzieci uwielbia ten przysmak pochodzący z Włoch.

 

Mimo, że pizza nie znajduje się w Piramidzie Zdrowego Odżywiania, o której ciągle przypominamy naszym przedszkolakom, w tym dniu postanowiliśmy zrobić wyjątek i wspólnie z dziećmi z grupy Pszczółki wybraliśmy się do pobliskiej pizzerii. Na miejscu czekał już na nas nakryty stół i zamówiony włoski przysmak. Przedszkolaki przystąpiły do kosztowania, i zgodnie stwierdziły, że była pyyyszna. Pizze szybko znikały z talerzyków więc pozostaje nam tylko podzielić się zdjęciami :) Po skończonej degustacji, z pełnymi brzuszkami wróciliśmy do przedszkola. Serdecznie dziękujemy Państwu Kędzia za zasponsorowanie poczęstunku.

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO