Parnter akcji "Przyjazna Szkoła"

Jak przygotować dziecko do szkoły?

Autor: Agnieszka Hasińska

Rady dla Rodziców!

Przekroczenie progu szkolnych drzwi może być dla dziecka radosnym i przyjemnym doświadczeniem, może również wiązać się z silnym stresem i lękiem.

czytaj publikację w pdf >>

O koordynacji wzrokowo - ruchowej słów kilka.

Autor: Ewa Gross

Koordynacja wzrokowo-ruchowa to umiejętność, która pozwala nam na łączenie tego,co widzą oczy z tym, co robią ręce. Najpierw kierujemy uwagę na określony bodziec i wykorzystujemy oczy, by mózg mógł zrozumieć, gdzie znajdujemy się w przestrzeni. Następnie używamy rąk, aby wykonać działanie na podstawie uzyskanych informacji wizualnych przekazywanych nam przez oczy.

Autor: Alina Szczepaniak

Rozwijanie u dzieci w wieku przedszkolnym przynależności do społeczności lokalnej, regionalnej i narodowej w naszym przedszkolu odbywało się na kilku etapach.

Podejmowane działania dotyczyły następujących zagadnień:

czytaj publikację w pdf >>

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Copyright © 2018 Przedszkole Pod Dębem.