Parnter akcji "Przyjazna Szkoła"

Publikacje

Autor: Alina Szczepaniak

Rozwijanie u dzieci w wieku przedszkolnym przynależności do społeczności lokalnej, regionalnej i narodowej w naszym przedszkolu odbywało się na kilku etapach.

Podejmowane działania dotyczyły następujących zagadnień:

czytaj publikację w pdf >>

Alternatywne sposoby komunikacji. Książka komunikacyjna.

Autor: Lucyna Ptak

Komunikacja jest środkiem wymiany informacji między ludźmi. Porozumiewamy się między sobą w miejscach spotkań, podczas posiłków, tam gdzie zawieramy nowe znajomości, gdy o coś prosimy, poprzez pisanie listów i odczytywanie notatek, w rozmowach telefonicznych lub za pośrednictwem komputerów.

czytaj publikację w pdf >>

Dzieciństwo bez próchnicy

Autor: Karolina Szperlik

—Próchnica zębów jest najczęściej występującą chorobą przewlekłą nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Powstaje wówczas, gdy bakterie próchnicotwórcze zasiedlają powierzchnie zębów. W wyniku przetworzenia cukrów zawartych w pożywieniu wytwarzają one kwasy, które odwapniają szkliwo i zapoczątkowują proces  próchnicowy.

czytaj publikacje w pdf >>

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Copyright © 2018 Przedszkole Pod Dębem.