Licznik

Odsłon : 330781

 

 

Facebook

Domowe przedszkole tydzień X

W minionym tygodniu wszystkie przedszkolaki dowiedziały się bardzo dużo na temat swojej rodziny.

Na początku tygodnia dzieci stworzyły ramki i umieściły zdjęcie swojej rodzinki. 26 maja przedszkolacy wraz z mamami świętowały Dzień Matki i z tej okazji przygotowały piękne laurki oraz zaśpiewały piosenkę „Dla mamy i dla taty”. W kolejnym dniu poznały dobrze swojego tatę bawiąc się w reportera oraz wykonując różnorodne zadania. Dowiedziały się także jak wygląda dom, w którym mieszkają i co można w nim robić. Na koniec każde dziecko porozmawiało z domownikami o swojej szczęśliwej rodzinie. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i czas poświęcony proponowanym aktywnością oraz zabawom.

 

Pozdrawiają

Agnieszka Hasińska

Ilona Mazurkiewicz

Agnieszka Przybylak

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO