Licznik

Odsłon : 330773

 

 

Facebook

Przedszkole domowe tydzień XII

Dzieci z Przedszkola Samorządowego "Pod Dębem" w Karolewie w dniach 08 – 12 czerwca 2020r. zajmowały się tematem „Przyjaciele”.

 

Przedszkolaki uczyły się o tym, jaką wartość ma przyjaźń, jak szanować przyjaciela oraz pracowały z „Kodeksem przyjaźni”. Poprzez zabawę, zadania i różnorodne ćwiczenia oraz gry interaktywne dzieci osiągnęły  wysokie umiejętności związane z opowiadaniem tego, co dzieje się na obrazkach i rozpoznawaniem  liter. Utrwalały znajomość cyfr, przeliczały oraz zajmowały się kodowaniem. Przedszkolaki stworzyły  świetne prace plastyczne na podany przez nauczyciela temat. Wykonane prace były bardzo staranne i pomysłowe.  Proponowane dzieciom zabawy ruchowe i zabawy ze śpiewem rozwijały sprawność fizyczną i umiejętności muzyczne. Dziękujemy dzieciom za chęć zabawy a rodzicom za pomoc i zaangażowanie :-).

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO